فروشگاه فایل موبایل سینا تبریز

بهترین ترجمه کتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کنخرید با قیمت 10,400 تومان

بهترین ترجمه کتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن
دانلود کتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن
دانلود کتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن
توضیحات محصول
📚مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن 
✍️استیو هاروی
#پی_دی_اف
 
📚📚 
 
دانلود کتاب رمان و مجله با اپلیکیشن کتابخوان فیدیبو
فیدیبو / سبک زندگی/ کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «90٪ تخفیف« بخرید!
کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن
دانلود کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن
نویسنده : استیو هاروی
مترجم : مهراوه فیروز
نسخه الکترونیک کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!
 
12,000 تومان
معرفی کامل کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن را رایگان بشنوید
 
نقد و بررسی کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن
هیچ‌چیز در این سیاره نمی‌تواند با عشق یک زن مقایسه شود. مهربانی و دلسوزی، صبوری و سخاوت بی‌قیدوشرط مشخصه‌های بارز زنی است که می‌خواهد رابطه‌ی خود را شروع و آن را با عشق و علاقه حفظ کند؛ اما گاهی زنان علت بعضی رفتارهای مردان را نمی‌دانند و آن‌ها را نوعی بی‌احترامی تلقی می‌کنند. استیو هاروی کمدین معروف آمریکایی در کتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن با زبان شیرین و طنز خاص خود از حقایق و تجربیات شخصی‌اش استفاده کرده تا به زنان کمک کند که بدانند آقایان هنگام رابطه، صمیمیت و عشق چطور فکر می‌کنند. این کتاب تا مدت‌ها در فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تامیز قرار داشت و به زنان زیادی در سراسر جهان کمک کرده است تا مشکلات رابطه‌شان را حل کنند.
 
درباره کتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن
استیو هاروی کمدین معروف آمریکایی کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن را در سال 2009 منتشر کرد. این کتاب برای زنانی است که تصمیم گرفته‌اند زندگی خود را تغییر دهند و در عین حال وارد مسیر جدیدی از زندگی خود شوند. در واقع زنانی که درآستانه‌ی ورود به یک رابطه‌ی جدید با شوهر خود هستند یا رابطه‌ای را شروع کرده‌اند و می‌خواهند آن‌ را بهبود ببخشند مخاطبان اصلی این کتاب کاربردی هستند. استیو هاروی با جمع‌بندی مطالبی مفید به زنان سراسر دنیا کمک کرده است تا شناخت بهتری از مردان داشته باشند و اجازه ندهند تا مشکلات از نظر فکری و جسمی آن‌ها را آزار دهد. مخاطبان می‌توانند با مطالب این کتاب اصول و تیپ‌های رفتاری که معمولا در اغلب مردان مشترک است را بهتر بشناسند.
 
خواندن کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن به همه‌ی زنان توصیه می‌شود چرا که روش‌های کاربردی هاروی در این کتاب به زنان می‌آموزد که چطور کنترل اوضاع را به دست بگیرند و پایه‌های روابط خود را مستحکم کنند.
 
مروری بر کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن
استیو هاروی کتاب را در 3 بخش اصلی نوشته است. نویسنده در همه‌ی بخش‌ها با دیدگاه پیشنهادی و انتقادی یه زنان توضیح می‌دهد که دلیل بعضی از کارها و رفتارهای مردان و حتی احساس برتری که دارند چیست. او با تحلیل و بررسی‌های خود به زبان ساده و طنز زنان را راهنمایی می‌کند تا در زندگی خود قادر به تصمیم‌گیری و انتخاب درست‌تری باشند.
 
بخش اول: نظام ذهنی یک مرد
 
در این بخش استیو بیان می‌کند که چطور زنان می‌توانند متوجه شوند که مردی عاشق آن‌هاست یا نه. در ادامه استیو هاروی اهمیت «حمایت«، «صداقت« و «آشپزی« را به زنان گوشزد می‌کند.
 
بخش دوم: چرا مردان این کار را می‌کنند؟ آن‌ها چه کار می‌کنند؟
 
در این فصل هاروی به زنان توضیح می‌دهد که معیار و ملاک مردان برای انتخاب یک زن چه چیزهایی است و چگونه مردان بین انواع ازدواج و مسائل سرگرم‌کننده تفاوت قائل می‌شوند.
 
بخش سوم: کتاب تمرین
 
هاروی در این بخش موارد متعددی را که بهتر است زنان بعد از شکل‌گیری ارتباط خود با مردان بدانند را بررسی می‌کند.
 
در بخشی از کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن می‌خوانیم
حمایت، وفاداری و رابطه جنسی
 
زنان موجودات پیچیده ای هستند. به چیزهای زیادی نیاز دارند و انتظار دارند که مردشان همه آن نیازها را تأمین کند، گاهی نمی‌گویند به چه چیز نیاز دارند، اما آن را می‌خواهند و گاهی خواسته و نیازشان با پنج دقیقه پیش کاملا فرق می‌کند. بارها و بارها به شوخی گفته‌ام که زنان موجودات پیچیده‌ای هستند و به چهار مرد نیاز دارند. یک مرد پیر، یک مرد زشت، یک مرد بداخلاق و یک مرد زن‌باره. حالا چهار مرد باهم ترکیب می‌شوند. مرد پیر، در خانه کنار شما بنشیند
 
و حقوقش را برای شما خرج کند، شما را در آغوش بگیرد و به شما آرامش بخشد و انتظار هیچ‌گونه رابطه جنسی از شما نداشته باشد؛ از جانب او امنیت مالی را دریافت می‌کنید. مرد زشت در انجام وظایف خانه به شما کمک می‌کند. بچه‌ها را به مدرسه می‌برد، شما را برای خرید به مغازه می‌برد و آخر هفته، ماشین را می‌شوید، مراقب حیوانات خانه است و هر آنچه نیاز داشته باشید را تأمین می‌کند، چون از داشتن همسر زیبایی مثل شما خوشحال است و هر بهایی بابت آن می‌پردازد. از اوزمان مورد نیازتان را دریافت می‌کنید. بعد مرد بداخلاق. می‌دانید از او چه می‌خواهید، او بزرگ و قوی هیکل است. خیلی باهوش نیست، نمی‌تواند با شما یک گفتگوی خوب داشته باشد، به خاطر قوی‌هیکل بودنش، انتظار یک رابطه جنسی خوب را از او دارید. این تمام آن چیزی است که از او می‌خواهید. بعد به یک مرد زن‌باره نیاز دارید، کسی که همراه شما به خرید بیاید و هیچ انتظاری از شما نداشته باشد و راجع به تمام جزئیات همراه شما به غیبت مشغول باشد. این‌همه آن چیزی است که از او انتظار دارید.(گفتگوی طولانی‌مدت). این چهار نفر، هرآنچه نیاز داشته باشید را فراهم می‌کنند و این موضوع شما را خوشحال می‌کند؛ اما باید به خانم‌ها بگویم، این خوشحالی هیچ تضمینی ندارد حتی اگر بیش ازآنچه می‌خواهید، برآورده شود. ما کاملا می‌دانیم که در هر زمانی شما حق تغییر پارامترها، شرایط و خصوصیات را دارید و سعی می‌کنیم برحسب آن تلاش کنیم، اما معمولا نمی‌توانیم.
 
استیو هاروی و کتاب‌هایی برای زنان
استیو هاروی بیست سال است که رسالت خنداندن مردم را به عهده گرفته است و طنزهای او نه تنها برای خانواده و نزدیکانش بلکه برای مردم سراسر دنیا شیرین و دلپذیر است. به گفته‌ی خود او «شهرت من ریشه در حقیقت و عقلانیت دارد و نتیجه‌ی زندگی، نظاره کردن، یادگیری و شناخت است. بیش‌تر این طنزها در مورد روابط بین زنان و مردان است«.
 
استیو هاروی کمدین، بازیگر، برنامه‌ساز، مجری و نویسنده آمریکایی است. او در ژانویه 1957 به دنیا آمد.
 
هاروی در برنامه‌های متعدد تلویزیونی و رادیویی در آمریکا اجرا داشته است. او زمانی که در برنامه رادیویی صبحگاهی اجرا داشته است به مطلب مهمی پی برد. زمانی که زنان با استیو در این برنامه تماس می‌گرفتند و سوالات خود را درباره‌ی مردان می‌پرسیدند استیو متوجه می‌شود که این زنان سوالات و دغدغه‌های زیادی نسبت به سن و سال، کار، فرزندان، روابط با همسر و غیره دارد. به همین دلیل است و هاروی در صحبت‌های خود درباره‌ی این کتاب ذکر کرده است که خود او هم دختر دارد و دوست دارد همه‌ی زنان سراسر جهان زندگی سرشار از عشق واقعی را تجربه کنند. استیو هاروی با نگارش کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن سعی کرده تا به زنان کمک کند که مردان را درست بشناسند.
 
هاروی از سال 2007 تا 2014 نامزد جوایز متعدد بین‌المللی از جمله «امی اوارد« شده است.
 
از دیگر کتاب‌های هاروی می‌توان «صاف و پوست کنده صحبت کن« که با عنوان «رک و راست« هم ترجمه شده است را می‌توان نام برد. هر دو نسخه ترجمه‌ی این کتاب در فیدیبو موجود است.
 
کتاب «پرش« و «بپرید« دو ترجمه از یک کتاب، «مانند فرد موفق فکر کن، مانند فرد موفق عمل کن« و «مثل یک موفق فکر کن، مثل یک موفق عمل« هم دو ترجمه‌ی مختلف از یک کتاب اثر هاروی هستند که در سایت فیدیبو در دسترس دوست‌داران حوزه‌ی روانشناسی قرار گرفته است.
 
ترجمه‌ی کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن
استیوهاروی نه تنها در آمریکا بلکه در سراسر جهان جزو افراد محبوب، طناز و مشهور است. او لحن شوخ‌طبعی و طنز خود را در کتاب‌هایش هم حفظ کرده است. همین امر باعث محبوبیت کتاب‌های او و علاقه‌ی ناشران به ترجمه‌ی این آثار در سراسر جهان شده است.
 
کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن با عنوان انگلیسی act like a lady think like a man یکی از کتاب‌های معروف هاروی در جهان است که با چندین ترجمه در بازار نشر ایران وجود دارد.
 
نشر البرز با ترجمه‌ی «مهراوه فیروز« این کتاب را در سال 1388 منتشر کرده است که اخیرا برای بار پنجم تجدید چاپ شده است. خرید و دانلود نسخه صوتی و الکترونیکی pdf این اثر در سایت فیدیبو امکان‌پذیر است.
 
«گیتی شهیدی« مترجم دیگری است که این کتاب را با عنوان «مثل یک مرد فکر کنید مثل یک زن رفتار کنید« برای نشر نسل نو‌اندیش به فارسی برگردانده است.
 
انتشارات درسا کتاب «مانند زن رفتار کن مانند مرد فکر کن« با ترجمه‌ی «گیسو ناصری« منتشر کرده است که در فیدیبو موجود است.
 
ترجمه‌ی دیگری از این کتاب با عنوان «مردها درباره عشق و وفاداری چطور فكر می‌كنند« را هم نشر راشین با ترجمه‌ی «ریحانه هاشم‌پور« منتشر کرده است.
 
مشخصات کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن
ناشر انتشارات البرز
قیمت نسخه چاپی قیمت نسخه چاپی 35,000 تومان
تاریخ نشر 1388/07/15
زبان فارسی
حجم فایل 0.83 مگابایت
تعداد صفحات 161 صفحه
شابک 978-964-442-661-2
انتشارات البرز.
#موبایل_سینا_تبریز 
 Mob.starblog.ir
Fapool.loxblog.com
http://shishavan.blogfa.com/
http://mobi7.ir/
https://mobile-sina.blogspot.com/
shishavan.blog.ir
https://fapool.ir/shop/دیجیتالیسم-مارکت
http://www.mobi7.ir/
https://sinasmart.wordpress.com/
http://sina7.ir/
http://www.sinaakhtari.blogfa.com/
http://cyber7.rozblog.com/
http://deep7.rozblog.com/
http://mobi7.loxblog.com/
http://shishavan.blogfa.com/
این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید :
مطالب مشابه
دانلود کتاب چشم طلایی نسخه کامل - دفینه و گنج یابیدانلود کتاب چشم طلایی نسخه کامل - دفینه و گنج یابیدانلود کتاب چشم طلایی نسخه کامل - دفینه و گنج یابی
دانلود کتاب حقوق اساسی و نهادهای سیاسی ابوالفضل قاضی pdfدانلود کتاب حقوق اساسی و نهادهای سیاسی ابوالفضل قاضی pdfدانلود کتاب حقوق اساسی و نهادهای سیاسی ابوالفضل قاضی pdf
دانلود کتاب چشم طلایی نسخه کامل با ضمانت اصالت فایلدانلود کتاب چشم طلایی نسخه کامل با ضمانت اصالت فایلدانلود کتاب چشم طلایی نسخه کامل با ضمانت اصالت فایل
دوره آشنایی با رمز ارز ها از صفر تا صد استاد مصطفی اسدیدوره آشنایی با رمز ارز ها از صفر تا صد استاد مصطفی اسدیدوره آشنایی با رمز ارز ها از صفر تا صد استاد مصطفی اسدی
دانلود ترجمه فارسی کتاب شروع تحلیل تکنیکال نوشته جک شواگردانلود ترجمه فارسی کتاب شروع تحلیل تکنیکال نوشته جک شواگردانلود ترجمه فارسی کتاب شروع تحلیل تکنیکال نوشته جک شواگر
دانلود آنلاک تول unlock tool فلش زدن بدون باکسدانلود آنلاک تول unlock tool فلش زدن بدون باکسدانلود آنلاک تول unlock tool فلش زدن بدون باکس
ارسال نظر
در صورت تمایل به ارسال نظر، لطفا ثبت نام کرده و یا وارد حساب کاربری تان شوید.
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت