آذر عدل فایل

وزیر کشور ، کسانی که سند غیر رسمی دارند ثبت نام کنند

وزیر کشور ، کسانی که سند غیر رسمی دارند ثبت نام کنند
وی با بیان اینکه در این محلات باید بر اساس برنامه ریزی انجام شده به کسانی که به هر یک از این خدمات نیاز دارند، خدمات مورد نیاز ارائه شود، اظهار کرد: در آذربایجان شرقی و تبریز ثبت نام نسبت به مسکن شروع شده و در 2 محله در تبریز و سه محله در شهرستان‌ها بیش از 100 نفر ثبت نام کرده اند و در آنها باید تعاونی مصرف مسکن تشکیل شود.
 
رئیس ستاد طرح توانمندسازی و تحول اجتماع محور محلات کمتر برخوردار با اشاره به اینکه استانداری باید کمیته‌ای را در این خصوص تشکیل دهد، گفت: نحوه تشکیل و اساسنامه تعاونی‌ها مشخص شده تا پس از تشکیل تعاونی‌ها، ساخت و ساز شروع شود.
 
آقامحمدی، با تاکید بر اینکه ثبت نام در بقیه محلات نیز باید ادامه یابد، ادامه داد: در تعدادی از محلات ثبت نام شده ولی تعداد آنها به 100 نفر نرسیده و وقتی تعداد آنها به 100 نفر رسید، قابلیت تشکیل تعاونی را پیدا می‌کند.
 
وی با اشاره به امضای توافق نامه با وزارت مسکن، بانک مسکن و اتاق تعاون برای ساخت 300 هزار واحد مسکونی در مناطق کم برخوردار، یادآور شد: آذربایجان شرقی هرچقدر می‌تواند باید نسبت به جذب سهیمه این تعداد واحد مسکونی برای ساخت و ساز در محلات 101 گانه کم برخوردار اقدام کند.
 
رئیس ستاد طرح توانمندسازی و تحول اجتماع محور محلات کمتر برخوردار گفت: افرادی که در محلات کم برخوردار سند غیررسمی دارند، می‌توانند در سامانه بازآفرینی شهری ثبت نام کنند و دولت با دریافت هزینه به صورت قسطی یا به نرخ کارشناسی برای آنها سند صادر می‌کند تا آنها بتوانند اقدام به ساخت و ساز کنند.
 
آقامحمدی، طرح بیمه سلامت و پزشک خانواده را از دیگر خدمات ارائه شده برای مردم مناطق کم برخوردار اعلام کرد و افزود: بر اساس اعلام مسؤولان استانی کسی فاقد بیمه سلامت نبوده مگر اینکه از این طرح مطلع نباشد و برای این افراد هر موقع مراجعه کنند بیمه سلامت صادر می‌شود و باید با برنامه ریزی های لازم پزشک خانواده برای همه تعلق گیرد.
 
وی ثبت نام در کلاس‌های آزمون سراسری زیر نظر دبیرستان البرز تهران را از دیگر خدمات ارائه شده به دانش اموزان دور دوم دبیرستان‌های این مناطق اعلام و اظهار کرد: این دانش آموزان می‌توانند از طریق سامانه این دبیرستان به صورت رایگان در این کلاس‌ها ثبت نام کنند برای آنها 10 آزمون در طول تحصیل برگزار می‌شود.
 
رئیس ستاد طرح توانمندسازی و تحول اجتماع محور محلات کمتر برخوردار با اشاره به برگزاری فوتبال خیابانی در محلات کم برخوردار از تیر امسال، گفت: قهرمان و نایب قهرمان محله در بازی‌های منطقه سپس شهرستان و استان شرکت می‌کند و با راهیابی به مسابقات سراسری جایزه بزرگ این مسابقات را کسب می‌کند.
 
آقامحمدی، نوجوان و جوانان 12 تا 15 سال و 15 تا 18 سال می‌توانند در سامانه فوتبال محلات ثبت نام کنند، ادامه داد: فدراسیون فوتبال نیز افرادی را برای شناسایی استعدادهای فوتبال محلات مشخص کرده است.
 
وی با بیان اینکه تمام کوچه‌های محلات باید شهردار داشته باشد، ادامه داد: جوانان زیر 30 سال می‌توانند شهردار محلات شوند و برای آنان دوره آموزش مدیریت صنعتی برگزار و مدرک رسمی به آنان اعطا می‌شود.
این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید :
مطالب مشابه
دانلود کتاب طرح کلی اندیشه‎ ی اسلامی در قرآندانلود کتاب طرح کلی اندیشه‎ ی اسلامی در قرآندانلود کتاب طرح کلی اندیشه‎ ی اسلامی در قرآن11,000 تومان
دانلود برنامه زبانیاد نسخه کامل یکساله فقط 48 تومندانلود برنامه زبانیاد نسخه کامل یکساله فقط 48 تومندانلود برنامه زبانیاد نسخه کامل یکساله فقط 48 تومن48,000 تومان
دانلود کتاب چشم طلایی نسخه کامل - دفینه و گنج یابیدانلود کتاب چشم طلایی نسخه کامل - دفینه و گنج یابیدانلود کتاب چشم طلایی نسخه کامل - دفینه و گنج یابی19,400 تومان
دانلود منابع کنکور اختصاصی دانشگاه فرهنگیان 1403دانلود منابع کنکور اختصاصی دانشگاه فرهنگیان 1403دانلود منابع کنکور اختصاصی دانشگاه فرهنگیان 140388,000 تومان
قوانین و مقررات زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی (همراه با نمونه سواقوانین و مقررات زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی (همراه با نمونه سواقوانین و مقررات زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی (همراه با نمونه سوا35,000 تومان
دانلود pdf کتاب پوست انداختن ، کارلوس دانلود pdf کتاب پوست انداختندانلود pdf کتاب پوست انداختن ، کارلوس دانلود pdf کتاب پوست انداختندانلود pdf کتاب پوست انداختن ، کارلوس دانلود pdf کتاب پوست انداختن10,000 تومان
ارسال نظر
در صورت تمایل به ارسال نظر، لطفا ثبت نام کرده و یا وارد حساب کاربری تان شوید.
برای اطلاع از آخرین وضعیت سایت، واریزی ها، سفارش ها و...لطفا اجازه ارسال نوتیفیکیشن را فعال نمایید. راهنما